גילוי דעת לעצור את הטרור

קול קורא מטעם ארגון יוצאי מרכז אירופה: פנייה לממשלת ישראל ולעומד בראשה לעצור את האלימות ואת הטרור היהודי ולמצות את מלוא חומר הדין עם העבריינים.

קול קורא מאת ארגון יוצאי מרכז-אירופה

פנייה לממשלת ישראל ולעומד בראשה

לעצור את האלימות ואת הטרור היהודי

ולמצות את מלוא חומר הדין עם העבריינים

ארגון יוצאי מרכז אירופה – ארגון צאצאי היקים בישראל, מוקיע  ומגנה את הטרור היהודי שבא לידי ביטוי בפעולות הרצחניות נגד חברי הקהילה הלהט"בית בירושלים, נגד האזרחים הפלסטינים בכפר דומא ונגד מוסדות דת נוצריים  ואסלאמיים.

לפשעים של הקבוצה האלימה והמוסתת אין כל קשר לדת ישראל. הפשעים האלה סותרים את ערכי היהדות ואת תורת ישראל, שמבוססת על עשרת הדברות שעיקרם מצוות שבין אדם לחברו. כל פירוש אחר, או ניסיון להתחזות לשליחו של הקדוש ברוך הוא, נוגד במפורש את המסורת היהודית.

כישראלים שחונכו על ערכי המסורת הציונית-ליברלית של אבותינו וכצאצאיהם של יהודי מרכז אירופה, שנרדפו וסבלו אך ורק בשל יהדותם, אנו מאמינים שכל בני האדם באשר הם, בלא הבדל מין, גזע ודת, נולדו שווים וכולם זכאים לחיות ולמצוא את אושרם על פי בחירתם ובהתאם לאמונתם ולנטייתם המינית.

על המדינה ועל המערכות לאכיפת החוק והסדר לדאוג לכך שהזכויות הבסיסיות האלה ישמרו מכל משמר. מעשי הטרור היהודי הנפשעים מערערים ומקעקעים את קיומה של מדינת ישראל כמדינה דמוקרטית, חופשית וסובלנית המכבדת את זכויות כלל אזרחיה ותושביה.

אנו קוראים לממשלת ישראל ולעומד בראשה, לפעול  נגד מבצעי הטרור היהודי ולמצות אתם את מלוא חומר הדין, בדיוק כפי שאנו תובעים מהם לפעול נגד מבצעי הטרור האסלאמי. לפיכך, אנו תובעים מהממשלה לנקוט בכל האמצעים החוקיים הקיימים לא רק כלפי המבצעים אלא גם כלפי המנהיגים הרוחניים המתירים את הדם! מקומם של המטיפים לשנאת האחר, הזר והשונה ולהדרתו הוא מאחורי סורג ובריח.  

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *