בסוף השבוע האחרון צוין יום הניצחון על גרמניה הנאצית ברחבי העולם. היום (חמישי), בשעה 18:00, נארח בשידור חי ב"יקה טי.וי" את ההיסטוריון, פרופ' משה צימרמן, מהאוניברסיטה העברית בירושלים,  יו"ר ועדת המדיה של ארגון יוצאי מרכז אירופה. ההרצאה תעסוק בציון יום הניצחון על גרמניה הנאצית במדינות בריה"מ לשעבר לעומת מדינות המערב. במהלך ההרצאה הצופים יוכלו להעלות שאלות בשידור. 

השידור יועבר במקביל בעמוד ארגון יוצאי מרכז אירופה ובקבוצת צאצאי ייקים צעירים למען שימור מורשת הייקים ובעמוד האוניברסיטה העברית.  

מנחה: רפי ברבירו 

כולם יוכלו לצפות בלייב ולהגיב, אך רק מי שיתן הרשאה בלינק הנ״ל, שאלתו תוכל להופיע על המסך בזמן אמת. ההרשאה חד פעמית גם לשאר הלייבים העתידיים https://bit.ly/3bhQnX7

תרצו לקבל עדכון כשהשידור יתחיל? לחצו על כפתור Get Reminder

פרופ' משה צימרמן הוא היסטוריון, האוניברסיטה העברית בירושלים. מומחה להיסטוריה גרמנית. בין שאר הספרים שכתב, גם הספר "גרמנים נגד גרמנים" על השואה של יהודי גרמניה והביוגרפיה של "וילהלם מאר – הפטריארך של האנטישמיות". עוסק גם בהיסטוריה של הספורט והוציא את קובץ המאמרים "דת השרירים" על ספורט, לאומיות ודת. בין הפרסים שקיבל "פרס לסינג לבקרת"," פרס הומבולט" ו"פרס לוקאס" של אוניברסיטת טיבינגן.

אם תרצו לקבל הזמנות לשידורים הבאים, מוזמנים להירשם לניוזלטר שלנו.


פרופ' משה צימרמן