אישה בורחת מבשורה (פרנקפורט)

מועד: 30 ביוני, 20:00

מקום: תיאטרון גשר

שפה: גרמנית עם כתוביות בעברית

ע"פ הרומן מאת דויד גרוסמן תרגום לגרמנית: אנה בירקנהאור

עיבוד בימתי: ג'סיקה גלאוזה ואלכסנדר ליפהייט

משתתפים: אווה בונן, דויד קמפלינג, כריסטינה גייסה, שרה גרונרט, אלטינה אמיני, מתיאס רדלהאמר.

בתום ההצגה יתקיים רב-שיח עם הסופר דויד גרוסמן: יוצרים מגרמניה ומישראל בעקבותיה של אותה היצירה ואותה הגיבורה: אישה בורחת מבשורה. בהשתתפות: הסופר דויד גרוסמן, הבמאי חנן שניר, מנהל מכון גתה ישראל דר' אירו וולף, השחקנים אפרת בן צור ודרור קרן יחד עם שחקני ההפקה הגרמנית.

כאשר בן נשלח למלחמה, מה נותר לאמו לעשות? רק לחכות. לחכות ולראות אם יחזור בחיים, או שמא בוקר אחד קצין יתדפק על דלתה עם הבשורה הנוראה מכל: בנה עופר נהרג.

אבל אורה היא לא אישה כזאת. היא מסרבת לשחק את תפקידה, מסרבת להיכנע להיגיון של המלחמה. היא בורחת במחאה. היא מאמינה כי בנה יהיה בטוח כל עוד הבשורה הרעה לא תשיג אותה. אורה מחליטה לצאת למסע לקצה הארץ, לבודד את עצמה מהעולם, ולשמור את בנה במחשבותיה, לנצור אותו בזיכרונה, מוגן באהבת אם. דויד גרוסמן הוא אחד המחברים הישראלים הבולטים בדורו. הרומן "אישה בורחת מבשורה" (2008) מתאר את המלכוד בו שרויים האנשים משני צדי הסכסוך במזרח התיכון, שבויים במציאות הנעה בין תקווה לכאב, בין אומץ למחאה. זוהי קריאה לשלום, המוצגת לראשונה בפני קהל דובר גרמנית, בהפקה רגישה של ג'סיקה גלאוזה. הפקה משנת 2019 של המשכן העירוני לאמנויות הבמה של פרנקפורט (גרמניה), בתמיכתה הנדיבה של עמותת Patronatsverein. ההופעה בישראל נתמכת על ידי עיריית פרנקפורט ומכון גתה.

 

מחיר מיוחד לכרטיס לחברי ארגון יוצאי מרכז אירופה

100-170 ₪ במקום 180-250 ₪ (לפי המיקום באולם)

להזמנת כרטיסים

לוחצים על ההצגה הרצויה. לוחצים על לשונית "לרכישת כרטיסים". לוחצים על התאריך הרצוי, "הזמן  עכשיו". לוחצים על לשונית "יש בידך קוד הטבה ?"

קוד ההטבה הוא: יקהכותבים אותו בתיבה המתאימה. בוחרים כסאות רצויים וממשיכים לתשלום בכרטיס האשראי.

אפשר גם בקופת תיאטרון גשר: 03-5157000 שלוחה 1  עם אותו קוד הטבה :יקה