סיור חד פעמי לחברי הארגון באלפרד – מכון שיתופי לאמנות ולתרבות 
בתערוכה: Washing the dead
האוצרת סיפור דרמטי בתוכה, ניפגש עם האמנית המציגה, אליענה רנר, שהגיעה מגרמניה. נגלה מיהו אלפרד שעל שמו נקראת הגלריה (רמז: קשור לייקים) ונשוחח עם האמנית טליה רז, אוצרת התערוכה וחברת קבוצת האמנים שייסדה את "אלפרד", ונגלה גם את הקשר הייקי שלה עצמה.
נפגשים בכניסה למכון אלפרד לאמנות שיתופית, סימטת שלוש 5 תל אביב
(שימו לב- סימטת שלוש, ליד רח' אילת בתל אביב ולא רחוב שלוש!!!)

בתערוכה Washing the dead יציגו זה לצד זו אחיה כנה (ישראל) ואליענה רנר (שווייץ/ גרמניה) מיצבים שטרם הוצגו, כשכל אחד מהם עומד כתערוכת יחיד.
כנה מציג מיצב פיסולי "ולאן אתה הולך". רנר מציגה בחדר הקרנה נפרד את מיצב הוידאו, 'La Organizacion' המתמקד בבית קברות יהודי נטוש בבואנוס איירס, ארגנטינה. במקום כלשהו בבית הקברות הזה טמונה רחל ליברמן, אישה בעלת אומץ ונחישות יוצאי דופן, שבכוחה בלבד הובילה לקריסתה של רשת יהודית לסחר בנשים, אליה היתה כבולה. אליענה רנר תרצה על הפרויקט "Tracking the traffic", שהוביל לתערוכה.

אליענה רנר, אמנית בין-תחומית וחוקרת, יוצרת מיצגים ומיצבים אודיו- ויזואליים, ילידת שווייץ, 1977, חיה בגרמניה. עמיתה באוניברסיטת ברמן לאמנויות, גרמניה, שם סיימה את לימודי המאסטר שלה בהצטיינות (2009). זכתה בפרסים מטעם העיר ברמן ומטעם ארגון GEDOK, גרמניה.

גלריה אלפרד נפתחה לפני 11 שנים (ספטמבר 2005) על ידי קבוצה של 14 אמנים צעירים והיא גלריה שיתופית שמתופעלת על ידי חבריה. עמותת אלפרד לאמנות ותרבות שמה לה למטרה להרחיב את השיח האמנותי בארץ. לפני כשלוש שנים הרחבנו את פעילותנו והיום אנחנו פועלים כמכון לאמנות ולתרבות.

יום שני, 31 באוקטובר 
16:30 – 16:00 – התכנסות וקפה
16:30-17:00- מפגש עם טליה רז וסיור במקום
17:00-18:30- סיור בתערוכה והרצאה של האמנית (ההרצאה באנגלית)

לחברי ארגון 40 ש"ח למתעניינים 55 ש"ח

הרשמה אצל סיגל: sigal@irgun-jeckes.org
או בטלפון: 03-5164461 שלוחה 2013